Учні 11-х класів ХГ №98 відвідали ХНПУ імені Г.С.Сковороди

День відкритих дверей – це традиційний захід, у межах якого вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання та зробити перший крок до фахової освіти. Особливо корисний він для тих, хто ще не визначився з вибором майбутньої спеціальності або має сумніви, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя. У рамках проєкту «Харківські університети – формула вибору» учні 11-х класів ХГ №98 відвідали ХНПУ імені Г.С.Сковороди. Кожен факультет підготував різноманітні локації, які відображали спеціальність, за якою готують фахівців у закладі освіти. Щоб учні цікаво та корисно провели час, були організовані вікторини, локації, майстер-класи та досліди. Також учнів було ознайомлено з умовами вступу на різні факультети. Діти були приємно вражені та задоволені від отриманої інформації. Було дуже цікаво та корисно.