Освітянська акція " Ми - нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!"

Свідків подій залишається все менше, проте наша пам'ять не дає змарніти жодній героїчній сторінці історії Перемоги не тільки завдяки пожовклим фронтовим листам та старим фотографіям, орденам та медалям ветеранів, воєнним пісням та спогадам свідків, а й завдяки проведенню таких спільних громадських заходів. Важливо, що саме діти і молодь стають ініціаторами багатьох зворушливих акцій. Це свідчить про те, що естафета пам'яті в надійних руках нащадків Великої Перемоги.

Наша школа підтримує ініціативу Харківського міського голови Геннадія Кернеса та повідомляє про старт освітянської Акції "МИ - НАЩАДКИ ПЕРЕМОЖЦІВ! ПАМ'ЯТАЄМО! ПИШАЄМОСЯ!" , у рамках якої в кожному класі дистанційно відбудуться заходи, присвячені святкуванню 75-річниці Перемоги та вшануванню пам’яті воїнів Другої світової війни.

Освітянська акція " Ми - нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!"

ПривітаННЯ УЧНІВ ХЗОШ №98

ученица ХЗОШ № 98 Анастасия Лоскот

КласПосилання на ресурс
1-АВіртуальна галерея малюнків «Пам’ятаємо…Перемагаємо!»wym-1588787941049
1-БВідеоролик «Нам потрібне мирне небо»
2-АВіртуальна галерея малюнків «Пам’ятаємо…Перемагаємо!»
2-БВітальний відеоролик «Пам’ятаємо…Перемагаємо!»
2-ВВідеоролик
3-АКонкурс малюнків «Пам’ятаємо…Перемагаємо!»
3-БМалюнки та листівки «Пам’ятаємо…Перемагаємо!»
3-ВВідеолистівка
4-БВірші у виконанні учнів
4-АВіртуальна галерея «Пам’ятаємо…Перемагаємо!»
4-ВВідеоролик «Пам'ять про Вас ніколи не загине!»
5-АВідеоролик «Пам'ять серця. Пам'ять сивини. Пам'ять тих, хто не прийшов з війни»
5-БВідеоурок «Діти Перемоги»
5-ВФлешмоб творчих робіт «Вітання на підвіконні»
6-АВітальна відео листівка «Низький уклін, Вам, ветерани!»
6-БФлешмоб відео листівок «Низький уклін, вам, ветерани!»
6-ВВідеолистівка
7-АПрезентація "Друга Світова"
7-БВіртуальна галерея «Пам’ятаємо…Перемагаємо!»wym-1588786800564
7-ВВідео флешмоб вітальних листівок та творчих робіт
8-АТворчі роботи «Завжди у нашому серці»
8-БПрезентація
8-ВВідеофільмwym-1588734288628
9-АВідео від учнів класу "Памяти павших посвящается"
9-БВідеофільм
10-АВітальна листівка
11Флешмоб ”День памяти .Никто не забыт, ничто не забыто ”

План проведення заходів щодо святкування 75-ї річниці

Перемоги та вшанування пам’яті воїнів Другої Світової війни

в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №98

Харківської міської ради

№ з/п Захід Клас Відповідальні
1. Віртуальна галерея малюнків «Пам’ятаємо…Перемагаємо!» 1-А Класний керівник Удовенко Л.М.
2. Відеоролик «Нам потрібне мирне небо» 1-Б Класний керівник Сіверчук Д.В.
3. Віртуальна галерея малюнків «Пам’ятаємо…Перемагаємо!» 2-А Класний керівник Малько І.В.
4. Вітальний відеоролик «Пам’ятаємо…Перемагаємо!» 2-Б Класний керівник Алексєнко К.В.
5. Вітальні листівки «Через роки, через віки - пам’ятаймо» 2-В Класний керівник Кушинскьа Г.О.
6. Конкурс малюнків «Пам’ятаємо…Перемагаємо!» 3-А Класний керівник Кузіна Т.А.
7. Малюнки та листівки «Пам’ятаємо…Перемагаємо!» 3-Б Класний керівник Колганова Т.Д.
8. Відео галерея «Пам’ятаємо…Перемагаємо!» 3-В Класний керівник Морозова О.А.
9. Віртуальна галерея «Пам’ятаємо…Перемагаємо!» 4-А Класний керівник Шиліна Н.М.
10. Дистанційний конкурс «Лист Ветерану» 4-Б Класний керівник Вавілкіна Г.Г.
11. Відеоролик «Пам'ять про Вас ніколи не загине!» 4-В Класний керівник Кузь І.О.
12. Відеоролик «Пам'ять серця. Пам’ять сивини. Пам'ять тих, хто не прийшов з війни» 5-А Класний керівник Скурідіна С.А.
13. Відеоурок «Діти Перемоги» 5-Б Класний керівник Танько М.В.
14. Флешмоб творчих робіт «Вітання на підвіконні» 5-В Класний керівник Лосєва О.С.
15. Вітальна відео листівка «Низький уклін, Вам, ветерани!» 6-А Класний керівник Магуріна С.М.
16. Флешмоб відео листівок «Низький уклін, вам, ветерани!» 6-Б Класний керівник Козир Н.І.
17. Флешмоб малюнків «Пам’ятаємо…Перемагаємо!» 6-В Класний керівник Липай О.В.
18. Дистанційний конкурс «Листи ветерану» Презентація «Друга Світова війна» 7-А Класний керівник Шамрай О.М., Плігіна І.С., вчитель української мови
19. Віртуальна галерея «Пам’ятаємо…Перемагаємо!» 7-Б Класний керівник Погорєлова В.І., Плігіна І.С., вчитель української мови
20. Відео флешмоб вітальних листівок та творчих робіт 7-В Класний керівник Колесова І.Ю.
21. Творчі роботи «Завжди у нашому серці» 8-А Класний керівник Сіверчук О.С.
22. Презентація «Ім’я героїв в нашій пам’яті» про учасників Другої Світової війни 8-Б Класний керівник Кулакова Т.С.
23. Відеоролик «Ми-нащадки переможців! Пам’ятаємо!» 8-В Класний керівник Біліченко І.А.
24. Відео флешмоб віршів «Недописана строка» 9-А Класний керівник Вишневська Л.І.
25. Вітальна відео листівка «Низький уклін, Вам, ветерани!», присвячена ветерану війни Гендікової М.С. 9-Б Класний керівник Баглаєнко Н.Б.
26. Вітальна відео листівка «Низький уклін, Вам, ветерани!» 10-А Класний керівник Булавицька Н.О.
27. Створення електронної книги «Спогади ветерана» 11-А Класний керівник Бублик Л.І., вчитель історії Кулакова Т.С.
28. Вітальна відео листівка ««Пам’ятаємо…Перемагаємо!» 1-11 Вахтерова Н.А. заступник директора з ВР, Бокова Ю.В педагог-організатор

Директор школи А.М.Меньшиков