День пам’яті і примирення

8-9 ТРАВНЯ Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо пам’ятати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій Війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

У нашій школі пройшов флешмоб, присвячений цій даті.

/Files/photogallery/1671/IMG_20180508_134659.jpg

Друга світова війна вона все далі і далі від нас, ми всі знаємо, що вона була страшною та кривавою, що загинула на ній невимовна кількість мільйонів людей, які просто хотіли жити. Ми знаємо фронтові пісні, ми знаємо наскільки тяжкою вона була. Знаємо - ми, старше покоління, але чи знають про неї теперішні хлопчики та дівчатка. Педагоги закладів дошкільної освіти Московського району намагаються донести все це дітям через заняття, бесіди, читання художньої та дитячої літератури. Залучаємо до цієї роботи і батьків.

Стало традицією багатьох сімей , коли батьки з дітьми беруть участь у покладанні квітів до меморіалу слави, братських поховань захисників України у Другій світовій війні, обелісків, Вічного вогню.

Вже 73 роки несемо з вдячністю в серцях квіти до могил загиблих. І, хоч все далі відходять грізні роки Другої Світової війни та не згасає пам’ять про тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя, хто поліг у боях заради щастя інших.

Ми свято шануємо пам'ять усіх,
Хто власним життям нашу юність зберіг,
Хто впав за свободу у грізну годину,
За землю священну, за Україну!
Вони у бронзі й камені звелись,
Летять роки і хмари понад ними.
Все менше тих, хто бачив їх колись,
Все менше тих, хто бачив їх живими.

Переглянути більше фото...