У бібліотеці оформлені постійно діючі виставки. Ознайомтесь з ними!

До дня пам'яті жертв голодомору

/Files/images/47860_20071201101256.jpg

/Files/images/vistavka/SDC10255.JPG

"Дивосвіт творів П. Загребельного"

До 90-річчя від дня народження генія української прози, романіста Павла Архиповича Загребельного, який вніс визначний вклад у розвиток літературної спадщини України./Files/images/Pvy8bF1ybv4.jpg

"Земля наш рідний дім"

Представлено 12 книг. Ця виставка відкриває дивовижний світ природничих наук. Сподіваємось, що вона сприятиме кращому засвоєнню учнями знань, познайомить з Червоною книгою України.

"Бадьорість, сила та здоров'я"

Пропонуємо читачам 15 науково-популярних книжок про те, як вирости здоровим і сильним, про згубну дію алкоголю, куріння й наркотиків на дитячий організм.

"Література рідного краю"

Ця виставка знайомить учнів, вчителів і батьків з творами письменників Харьківщини, які варті того, щоб ми знали про них і пишалися їхніми здобутками. Бо це - історія розвитку культури рідного краю.

/Files/photogallery/DSC04094.JPG

"Його величність - закон"

Представлено 10 книг. Головне для людини - виховання поваги до прав і Закону як основи демократії. Відповіді на всі питання учні і вчителі знайдуть на виставці.

/Files/images/DSC04092.JPG

"Передаймо нащадкам наш скарб - рідну мову"

На виставці розміщено чотирнадцять книг, де ти познайомишся із співучою українською мовою, її скарбами та історією, духовною та матеріальною культурою українців.Сподіваємось, що ти ще глибше відчуєш, який то неоціненний скарб-наша рідна мова, що її потрібно не лише любити, а й берегти як зіницю ока.

/Files/images/DSC05495.JPG

"Комп'ютер - помічник учнів"

/Files/images/DSC05493.JPGКомп'ютер-помічник учнів.

Також в бібліотеці впродовж навчального року оформлюються тематичні виставки, виставки до пам'ятних дат, до ювілеїв письменників

"Что за прелесть эти сказки"

/Files/images/SDC14050.JPG

Прочти эти сказки, и окунись в мир волшебства.

"Дивовижний світ природи"

/Files/images/SDC14055.JPG

Світ - це не лише простір в якому ми живимо, світ - це природа яка нас оточує.

"Шкідливі звички скорочують життя"

/Files/images/SDC14053.JPG

Не будь у полоні залежності.