/Files/images/Слайд в Фрагмент.jpgСтруктура учнівського самоврядування ЗОШ №98

Побудова гуманістичного демократичного суспільства ставить перед нами, педагогами, багато складних проблем, які стосуються виховання особистості школяра. Вирішення цих проблем пов'язане з пошуком нових шляхів, методів, форм виховної роботи.

Для реалізації виховної системи в школі створено учнівське самоврядування як спосіб життя учнівського колективу. Учнівське самоврядування реалізується через залучення учнів до планування, організації, контролю пізнавальної та навчально-виховної діяльності учнів.

У школі була створена ініціативна група, яка проводила опитування серед дітей, вчителів та батьків.Результатом пошуку стала Президентська країна, яка пізніше стала називатися Президентською країною Майбутнього, девіз якої — «Наше майбутнє — в наших руках».