/Files/photogallery/__81.png Напередодні Нового року в школі відбудуться святкові заходи.

Тож працівникам, відповідальним за пожежну безпеку, слід дотримуватися правил пожежної та техногенної безпеки під час проведення новорічних заходів. Приміщення де перебувають понад 50 осіб повинні бути забезпечені не менше ніж двома евакуаційними виходами, які не мають на вікнах глухих грат. Килими, килимові доріжки й інше покриття підлоги у приміщеннях повинні надійно кріпитися до підлоги і бути помірно небезпечними щодо токсичності продуктів горіння.

Особи, яким доручено проведення заходів, перед їх початком зобов`язані ретельно оглянути приміщення і переконатись у повній готовності приміщення у протипожежному відношенні, зокрема щодо забезпечення потрібною кількістю первинних засобів пожежогасіння, справності засобів зв`язку, пожежної автоматики і сигналізації. Слід оглянути евакуаційні шляхи та виходи, щоб впевнитись у тому, що вони вільні, нічим не захаращені, мають неслизьку підлогу й у разі виникнення пожежі зможуть бути безпечними для евакуації всіх людей, які перебувають у приміщеннях.

На випадок відключення електроенергії персонал закладу повинен мати електричні ліхтарі.

У разі виникнення несправності в ілюмінації (нагрівання проводів, блимання лампочок, іскріння дроту тощо) вона повинна бути терміново вимкнена з розетки або автоматичним запобіжником. Якщо власноруч загасити пожежу не вдається, необхідно повідомити пожежно-рятувальну службу за телефоном 101, провести евакуацію осіб, які перебувають у приміщеннях закладу, відповідно до плану дій при евакуації у надзвичайній ситуації, розробленого відповідальною особою за протипожежний стан закладу.

Кiлькiсть переглядiв: 358