Бюджетом на 2016/2017 рік було профінансовано в повній мірі заробітну плату, сплату комунальних послуг, організацію індивідуального навчання для 6 учнів школи та організацію безкоштовного харчування учнів молодших класів та соціально незахищених дітей.

Велика робота проведена батьківськими комітетами класів по залученню позабюджетних коштів. Так на ці кошти впродовж року було:

- придбано телевізор в кабінет № 9 (6000 грн);

- встановлено нові шафи в 2-х кабінетах: 6 кабінет (10000 грн.) та в 13 кабінеті (11000 грн);

- закупка краски та крейди (8000 грн);

- замінені 10 кришок на стільцях в їдальні;

- відремонтовано сантехніку та каналізації в підвалі та їдальні (5000 грн.);

- витрачено кошти на ремонт та заправку оргтехніки (2500 грн);

- закуплено миючі засоби (2000 грн);

- встановлено металопластикову перегородку в туалеті на ІІ поверсі (13800 грн.);

- придбано електросушку для рук (1100 грн.)

Впродовж року велика увага приділялась господарчій діяльності. Так в червні – серпні проведено велику роботу по підготовці школи до нового навчального року як в самій школі так і на території. Регулярно проводиться прибирання території школи як в осінньо-весняний період так і взимку організовується очищення території від снігу, ожеледиці. Учителі та учні школи брали участь у суботниках, які організовували районні та міські установи. Виконали план екологічного щомісячника «Чисте місто». В школі проводиться робота з трудового та екологічного виховання. З учнями були проведені лекції та бесіди з природоохоронної тематики.

Згідно з укладеним договором з підприємством «Харківспец АСУ» проведено перевірку лічильників холодної, гарячої води та тепла. Проведено гідравлічні випробування тиском систем опалення.

За сприянням голови адміністрації Московського району, депутата Харківської міської ради Товкуна О.М. були виділені кошти на ремонт туалету І поверху.

За рахунок коштів Управління освіти зроблено обробку дерев’яних конструкцій (25000 грн.)