Повернутися до звичайного режиму

Бюджетом на 2017/2018 рік було профінансовано в повній мірі заробітну плату, сплату комунальних послуг, організацію індивідуального навчання для 6 учнів школи та організацію безкоштовного харчування учнів молодших класів, дітей учасників АТО та соціально незахищених дітей.

Велика робота проведена батьківськими комітетами класів по залученню позабюджетних коштів. Так на ці кошти впродовж року було:

- придбано телевізори в кабінети № 8, 14, 17, 19;

- придбано 15 парт і 26 стільців для учнів 1-В класу та 15 парт для учнів 2-В класу ;

- закуплено фарби та крейди;

- замінені 10 кришок на стільцях в їдальні;

- витрачено кошти на ремонт та заправку оргтехніки;

- закуплено миючі засоби;

- відремонтовано підлогу на 2 поверсі (100 кв.м)

Впродовж року велика увага приділялась господарчій діяльності. Так в червні – серпні проведено велику роботу по підготовці школи до нового навчального року як в самій школі так і на території. Регулярно проводиться прибирання території школи як в осінньо-весняний період так і взимку організовується очищення території від снігу, ожеледиці. Учителі школи брали участь у суботниках, які організовували районні та міські установи. Виконали план екологічного щомісячника «Чисте місто». В школі проводиться робота з трудового та екологічного виховання. З учнями були проведені лекції та бесіди з природоохоронної тематики.

Згідно з укладеним договором з підприємством «Харківспец АСУ» проведено перевірку лічильників холодної, гарячої води та тепла. Проведено гідравлічні випробування тиском систем опалення.

За сприянням голови адміністрації Московського району, депутата Харківської міської ради Товкуна О.М. були виділені кошти на ремонт підлоги на 2 поверсі (136 кв.м).