ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2019

КАЛЕНДАР ЗНО 2019

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) пройде з 21 травня до 13 червня 2019 року.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗНО 2019:

Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів із переліку:

1. Українська мова і література

2. Історія України

3. Математика

4. Біологія

5. Географія

6. Фізика

7. Хімія

8. Англійська мова

9. Іспанська мова

10. Німецька мова

11. Французька мова

Результати ЗНО з трьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (ДПА) для випускників старшої школи ЗНЗ 2019 року:

1) українська мова і література (результат виконання завдань з української мови, у тому числі, написання власного висловлення);

2) математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття);

3) один з навчальних предметів, зазначених у пунктах 2-11 Переліку (за вибором випускника).

Результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова) зараховуються як результати ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2019 році здобудуть повну загальну середню освіту.