/Files/images/7170.gif

Вчителі школи

Навчально-виховний процес у школі здійснює 41 педпрацівник, всі мають вищу педагогічну освіту.

За кваліфікаційними категоріями:

- спеціаліст вищої категорії – 15 педпрацівників;

- спеціаліст І категорії – 14 педпрацівників;

- спеціаліст ІІ категорії – 3 педпрацівників;

- категорія «спеціаліст» - 7 педпрацівників.

Педагогічні звання «старший учитель» мають 7 учителів, «учитель-методист» - 2 учителі. Тобто, 75% вчителів мають вищу та першу кваліфікаційні категорії, що дозволяє забезпечити високий рівень навчально – виховного процесу.

За стажем роботи педагогічний колектив поділяється на вчителів, які працюють:

- до 3- х років – 4 учителі;

- 3-10 років – 8 учителів;

- 10-20 років – 10 учителів;

- 20 і більше – 19 учителів.

Таким чином , 95% вчителів мають великий досвід роботи та спроможні забезпечити високу якість знань учнів.

Професійний рівень педагогічних працівників

Про підвищення рівня професійної майстерності вчителів свідчать результати атестації: у 2014 році в школі атестувались 5 вчителів, у тому числі в черговому порядку – 5, у позачерговому – 1.

Відповідно до п. 8.3 Типового положення про атестацію педагогічних працівників України (з доповненнями та змінами, затвердженими наказом Міністерства освіти України від 01.12.1998 № 419) у школі практикується протокольна атестація педагогічним працівникм, які не претендують на підвищення кваліфікаційної категорії, визначеної за результатами попередньої атестації.