/Files/images/350935_masha_i_medved_medium.jpg

Якщо Ви бажаєте своїй дитині дати гідну освіту, розвинути її природні здібності і таланти, зробити її шкільні роки найщасливішими у житті – приходьте до Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 98, де на вас вже чекають кваліфіковані вчителі, вихователі, психолог, соціальний педагог, педагог–організатор, бібліотекар, обслуговуючий персонал.

Шановні батьки!

На базі школи будуть проводитись консультації для батьків та дітей 5-річного віку кваліфікованими вчителями.

Всі довідки за телефоном: 725-16-04, 725-16-05

Для зарахування дитини до 1 класу батькам чи особам, які їх замінюють, слід подати такі документи:

- заяву на ім'я директора;

- копію свідоцтва про народження дитини;

- медичну картку встановленого зразка

- фото дитини 3х4 - 2 шт.

Всі документи здавати у файлі.

Поради батькам майбутніх першокласників

• Дитина повинна відчувати, що її люблять, незалежно від успіхів у навчанні.
  • Піднімати дитину раніше, щоб не хвилювалася, що запізниться.
  • Привітатися з нею і посміхнутися їй.
  • Обов’язково поснідати.
  • Побажати успіху на день.
  • Дотримуватися режиму.
  • Бути уважним до стану здоров’я дитини.
  • Зі школи зустрічати спокійно
  • Привчати збирати портфель звечора.

Готовність дитини до школи. (стаття)

ДОШКІЛЬНА ПІДГОТОВКА

Поліпшення якості дошкільної освіти є необхідною умовою для розвитку особистості. Значні за своїми масштабами та соціальними наслідками зміни, що відбуваються сьогодні у світі та в Україні, пов’язані з розвитком духовності людини інформаційної епохи. Вони не можуть не позначитися на дошкільній освіті, як важливому чиннику розвитку дитини, її вихованні та навчанні та обов'язковості здобуття дошкільної освіти дітьми п'ятирічного віку. Основним завданням дошкільної освіти є збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров'я дитини, виховання любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля, формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей, набуття нею соціального досвіду тощо. Щодо внесення змін до Закону України "Про дошкільну освіту" Пунктом 1 статі 4 Закону України "Про дошкільну освіту" (від 11.07.2001) визначено, що дошкільна освіта є обов'язковою первинною складовою частиною безперервної освіти в Україні. На рівні держави забезпечується реалізація права кожної дитини п'ятирічного віку на доступність і безоплатність дошкільної освіти, повноцінний фізичний, інтелектуальний, моральний, естетичний і соціальний її розвиток, формування передумов навчальної діяльності. Внесення змін до законодавства про обов'язковість дошкільної освіти не означає, що діти повинні сісти за парти, як першокласники у школі, навчатися писати читати тощо. Основною метою нововведення є створення рівних стартових умов для дітей п'ятирічного віку до майбутнього навчання в школі, формування культури поведінки, моральних почуттів, використовуючи для цього різні види діяльності, у тому числі, розвивальні ігри. Окрім цього, статтею 9 Закону України «Про дошкільну освіту» передбачено, що батьки мають змогу обирати різні форми здобуття дітьми дошкільної освіти.

Найпоширенішими формами здобуття дошкільної освіти дітьми п'ятирічного віку є:

· дошкільні навчальні заклади;
· групи короткотривалого перебування;
· групи при загальноосвітніх навчальних закладах;
· охоплення соціально-педагогічним патронатом тощо.