Щорічно в школі проводиться акція "Подаруй книгу шкільній бібліотеці", в ній беруть участь учні, батьки, вчителі

/Files/images/книжка.gif

У рамках проведення акції в 2017-2018 навчальному році бібліотека отримала 26 книг на суму 1144.8 грн., підручники - 20 штук на суму 1740 грн.

Завітайте до бібліотеки, познайомтесь з подарованою літературою, виберіть собі цікаву книгу та прочитайте її!

/Files/images/SDC14054.JPG

Подаровані книжки в 2017-2018 навчальному році

/Files/images/SDC14056.JPG

Гетманы и казацкие атаманы / сост.И.Ю. Левашова. – Киев: ООО «Издательство Глория», 2014. – 384с.

В истории всех народов есть свои исторические рубиконы. Есть такая веха и в истории Украины. Это время зарождения казачества и его активных попыток создать свое государство – республику – время выдающихся личностей и великих гетманов, о которых и рассказывает эта книга.

/Files/images/SDC14057.JPG

Украинські легенди, прислів’я, лічилки, скоромовки, загадки/ Упорядники Г.М.Кирпа, Г.В. Біляева – Х.: Белкар-книга, 2013.- 192с. – (Скарбничка школяра).

Учитися у народу, запозичувати його досвід і знання – мета сучасної школи та суспільства. Саме тому у серію «Скарбничка школяра» ввійшла збірка скарбів народної мудрості: українські народні легенди, приказки, прислів’я, загадки, народні та авторські скоромовки й лічилки, колядки, щедрівки, веснянки, гаївки, купальські пісні тощо. Ця книга – порадник, помічник, учитель. Завдяки їй ви дізнаєтесь, звідки пішли назви міст,річок, квіток. А зміст прислів’їв, загадок, скоромовок – це життя, звичаї, взаємини людей, явища природи тощо.

Для дітей молодшого та середнього шкільного віку.

/Files/images/SDC14058.JPG

Юний друже! Прочитай мене, я жду тебе.

З Україною в серці: патріотична хрестоматія/упорядкув. та вступ. ст. О.В. Красовицького; худож.-оформлювач Л.П. Вировець. - Харків: Фоліо,2014. -476с. -(Шкільна б-ка укр. та світ. літ-ри).

До хрестоматії увійшли найкращі твори наших класиків, написані українською мовою про нашу богаторічну історію, любов до Батьківщини та захист ії від ворогів.